Zombie War Dead World 2

Zombie War Dead World 2

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiWorld War Strategy
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Zombie War Dead World 2

Dünya büyük savaşta Zombie war dead world 2  oyunu ile savaşa hazır olun. Bir virüs ile tüm insanlık tehdit altında. İnsanlığın büyük çoğunluğu zombi haline geldi. Savaş durumunda kurtulan genç kumandanlar ve askerler ile gerçek zamanlı olarak dünyayı kurtarmaya çalışın. Görev gereği tüm savaşları kazanmalı ve bütün şehirleri ve ülkeleri zombiler den temizlemeye çalışmalısınız. Zor bir savaş olan bu savaşta hayatta kalmak için kazanmalısınız. İnsanlığın sonu sizin elinizde olacak.

Oyun Özellikleri Nasıl Oynanır?

Aksiyon içeren oyun hafif şiddet öğeleri içermektedir. Oyun android 4.1 ve üzeri için uygundur. World War Strategy tarafından sunulmuştur. Zombi severler için tasarlanmış güzel ve farklı bir aksiyon oyunu.

Komutan olarak yürüteceğiniz bu oyunda menüden bir asker seçimi yapın. İsterseniz robot veya tank seçebilirsiniz. Tamamen ücretsi olan bu oyunda seviyeleri atlayarak dünyayı kurtarmak için size verilen silahları iyi değerlendirin ve en iyi komutan olduğunuzu kanıtlayın. Görsel olarak tüm detaylar düşünülmüş güzel bir platform sizi bekliyor.

 

 

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
95 kez indirildi