Z Beauty Cam – Selfie Camera

Z Beauty Cam – Selfie Camera

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiZ Beauty Cam
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Z Beauty Cam – Selfie Camera, Face Filter, Sticker

Z Beauty Cam Selfie Camera uygulaması, bir güzellik kamera uygulamasıdır ve makyaj kamerası, yüz çıkartması ile cilt rötuşlama özelliklerini kapsıyor. Uygulama sayesinde, daha önceden çekilmiş fotoğraflar üzerinde çeşitli efektler yapılabiliyor ya da yeni resim çekilerek efektlenmiş hali ile kaydedilebiliyor.

Z Beauty Cam Selfie Camera Özellikleri

Güzellik kamerası sayesinde, canlı filtreler, saniyeler içerisinde şekilli bir yüz oluşturma, göz altlarında mor halkalar canlandırma, gülümseme selfieleri alma ve dişleri beyazlatma işlemleri yapılabiliyor. Makyaj kamerası ile, saç rengi değişimi, tek dokunuşla temel makyaj yapma, ruj sürme, kirpik takma, ikinci saç rengi oluşturma, allık sürme gibi işlemler kolayca yapılabiliyor. Bunların dışında, cilt üzerinde çeşitli rötuşlar yapılarak pürüzsüz bir cilde sahip olunabiliyor.

Güzelleştirilen fotoğraflar, kaydedilmeden önce önizleme yöntemi ile incelenebiliyor. Ayrıca uygulama bünyesinde hareketli sticker’lar da yer alıyor. Böylece, gerçek zamanlı video kaydı yaparken çeşitli yüz çıkartmaları eklenebiliyor. Uygulamada yüz takası da mevcuttur. Bu özellik sayesinde, hayvan yüzünün ya da komik yüzlerin fotoğraftaki yüz ile değiştirilmesi sağlanabiliyor.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
7 kez indirildi