YouTube Go (Unreleased)

YouTube Go (Unreleased)

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiGoogle LLC
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

YouTube Go (Unreleased)

YouTube Go kullanıcılarına internetin bulunmadığı ortamlarda video izleme özgürlüğü sunmaktadır. YouTube’ un bu özelliğinden faydalanabilmek için uygulamanın, kullanmak istenilen cihazlara indirilmesi gerekmektedir. Uygulama telefonlarda kullanılan kısıtlı internetin harcanmasına gerek kalmadan, istenilen ortam ve mekanlarda video izlemenin sınırsız hale gelmesini sağlamaktadır. Dışarıda geçirilen zamanı internet kotasına takılmadan, keyifli şekilde geçirmek açısından avantaj sağlamaktadır.

Uygulamadan Nasıl Faydalanılır?

Uygulama Android cihazlara Google Play üzerinden kolaylıkla indirilebilmektedir. YouTube Go cihazlara indirildikten sonra uygulama sayesinde, istenilen videolar telefona indirilip kaydedilerek çevrimdışı zamanlarda izlenebilmektedir. Uygulama üzerinden videolar telefona indirilmeye çalışıldığında üç eşit kalite seçeneği sunulmaktadır.

Temel, standart ve yüksek kalite çeşitleri ile telefona video indirebilmenin yanı sıra, indirilen bu videolar farklı kişilerle de internete ihtiyaç duyulmadan bluetooth aracılığı ile paylaşılabilmektedir. İndirilen videolar sıkıştırılmış şekilde depolandığı için telefonda fazladan alan kaplamamaktadır. Ayrıca uygulama kullanıcılara video indirirken doğru videoyu indirdiklerinden emin olabilmeleri için ön izleme özelliğinde sunmaktadır. Uygulama YouTube videolarını internet haklarını kullanmadan, yeniden izlemek isteyenler için fazlasıyla avantaj sağlamaktadır.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
14 kez indirildi