Yolcu360

Yolcu360

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiYolcu 360 Teknoloji Limited Şirketi
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Yolcu360

Yolcu360, Türkiye’nin online araç kiralama sitesidir. Yolcu360 size araç kiralamanın ne kadar kolay olduğunu gösterecektir.

Yolcu360’da, binlerce markanın ve modelin arasından istediğiniz aracı seçebilir ve 100% güvenli şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Araç kiralama hizmeti, gerek bireyler gerekse kurumlar ve şirketler için giderek artan bir ihtiyaç haline geldi. Ülkemizde turizmin gelişmesi ve hava alanlarının sayıca artması hem uzun süreli hem de kısa süreli araç kiralama talebinin artışına sebep oldu. Araç kiralama sektöründe yerel ve global bir çok marka hizmet sunmaktadır.

Bunların içerisinde seçim yapmak kullanıcılara oldukça zor gelmektedir. Bununla birlikte bazen uygun fiyatla araç kiralamak için hangi marka veya ofisle görüşüleceğine karar vermek zahmetli olabiliyor. Tam da bu ihtiyaçları karşılamak için hizmet veren yolcu360.com güvenli ve sistemli bir yapıyla kullanıcılarına rent a car sektöründe fiyat karşılaştırma kolaylığı sağlamaktadır.

Araç Kiralamanın Avantajı Nedir?

Kiralık araçların fiyatı belirlenirken fiyata aracın temizliği, bakımı, vergisi, trafik sigortası, periyodik bakımları gibi kalemlerin dahil olmaması araç kiralamayı daha avantajlı hale getirmiştir.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
12 kez indirildi