Yemek Evi – Yemek Tarifleri

Yemek Evi – Yemek Tarifleri

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiYemekevi.com
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Yemek Evi – Yemek Tarifleri

Akıllı cihazlara indirilen uygulama, internet üzerinden çalışma gösteren bir Android uygulamadır. Bu uygulama üzerinden birçok yemek tariflerine ulaşabilir, yemek tariflerine ait detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Uygulama içerisinde yapmış olduğunuz yemekleri diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yemek Evi uygulaması içerisinde bulunan her tarif için ayrı ayrı besin değerleri detaylıca yer alır. Bunun sayesinde sağlık beslenme düzeninizi kolaylıkla kurabilirsiniz. Bunun yanı sıra Yemek Evi uygulamasında bulunan pişirme önerileri ile yemekleriniz daha lezzetli bir hale dönecek.

Uygulama içerisinde akşam yemekleri, günlük menüler, ramazan sofrası menüleri, sahur sofrası menüleri ve bunlarla beraber çeşitli menüler de bulunmaktadır.

Uygulama İçerisindeki Genel Özellikler

Yemek tariflerini deneyen kullanıcılar fotoğrafları gönderebilir ve diğer kullanıcılar tarafından incelenebilir.

Gelişmiş derecede yemek menüsü aramak için filtre uygulamasını kullanarak süre ve zorluğuna göre sınırlandırabiliriz. Yemek tarifleri için kolaylıkla size ulaşan yemek videoları mevcuttur. Yemek Evi uygulamasında; oy ver, listeye ekle ve yorum yaz gibi bölümler vardır. Uygulamaya yakın zamanda sohbet eklenecektir.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
15 kez indirildi