X Başlatıcı: Phone X Teması, IOS11 Kontrol Merkezi

X Başlatıcı: Phone X Teması, IOS11 Kontrol Merkezi

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiColor Theme Store
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

X Başlatıcı: iPhone X Teması, IOS11 Kontrol Merkezi

Bu uygulama, Launcher’in ücretsiz sunulan bir sürümüdür ve en yeni iPhone X temasının basitçe deneyimlenmesini sağlıyor. En temel iOS arayüzüne ek olarak, hava durumu, kontrol merkezi, kilit ekranı ve arama gibi bazı iOS 11 özellikleri de mevcuttur.

Temel Özellikleri

Orjinal iOS 11 arabirimi ile, yuvarlak ve dikdörtgen simge ile akıcı stilde duvar kağıdı özelliği bulunuyor. Temel çalışma deneyimi sayesinde, uygulamanın düzenini sağlamak, titreşimleri silmek ve akıllı klasörler oluşturmak mümkün oluyor. iPhone X zaman ve hava Widget’ları, kilit açmak için benzersiz slayt, 3D animasyon efektleri ile canlı duvar kağıtları, en bilinen özellikler arasında sayılabilir.

Uygulamada, kontrol panelini açmak için, masaüstünün hızlıca kaydırılması yeterlidir. Telefonun Bluetooth, WiFi, sinyal, ses düzeyi, el feneri, parlaklık ve ekran rotasyonu gibi uygulamalar kolayca kontrol edilebiliyor. Kilit ekranını süslemek için iPhone X duvar kağıdının kolayca değiştirilmesi mümkündür. Ayrıca özel kilit açma modu da aktif hale getirilebiliyor. Ayrıca, can sıkıcı reklamlar da kaldırılabiliyor.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
10 kez indirildi