WSOP Poker – Texas Hold’em

WSOP Poker – Texas Hold’em

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiPlaytika
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

WSOP Poker – Texas Hold’em

World Seris of Poker olarak bilinen ve dünyanın ilk ve tek 1 numaralı ücretsiz bir şekilde sunulan Poker oyunu Taxas Holdem seçeneği ile birlikte akıllı cihaz kullanıcılarının cihazlarına indirilebilmektedir. 4 saat geçtikten sonra yeni bir fiş kazanma şansı ile bu oyun poker severler için oldukça ideal bir oyundur.

WSOP Poker – Texas Hold’em Avantajları

Adını Texas Holdem poker türünden alan bu oyunda çok aşamalı olarak kaydedilen turnuvalar yer almaktadır. Bu turnuvalara katılım sağlanarak WSOP Rings kazancı sağlama ve birinci sıraya yükselmek mümkün olur. Oldukça eğlenceli geçen poker turnuvaları sayesinde eğlenceye eğlence katılır.

WSOP Poker – Texas Hold’em Özellikleri

Oyun içerisinde kullanılabilecek özellikler arasında Facebook bonusu, poker istatistikleri, misafir modu, görevler, oyunda süreklilik, slot oyunu, arkadaşlarla canlı olarak oynayabilme, poker recall, WSOP braceteles ve bilumum seçenek bulunmaktadır.

WSOP Poker – Texas Hold’em Oyunu Nasıl Oynanır

Casino sitelerinde ve günlük hayatta arkadaşlar ile oynana Texas Holdem oyunu bu oyun dâhilinde de aynı kurallara tabi tutularak oynanır. Oyun ara yüzü oyuncuların anlayabileceği bir şekilde tasarlanmıştır.

WSOP Poker – Texas Hold’em Teknik Özellikleri

Playtika Holding tarafından üretilen ve geliştirilen oyunda oyun içi alınabilecek ürünlerin ücretleri 2,23-1.070,99 TL arasında değişmektedir. 4.1 ve üzeri Android sürümlerinde çalışan oyunun son güncellenme tarihi 12 Aralık 2017 olup, 3.9.0 mevcu sürümü kullanılmaktadır.

 

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
18 kez indirildi