World War 2 Battleground Survival Winter Shooter

World War 2 Battleground Survival Winter Shooter

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
Üretici111Gaming Brigade
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

World War 2 Battleground Survival Winter Shooter

Düşmanların zulmünden dünyayı kurtarmak için özel bir ekip ile birlikte oyuncunun savaş açması ve verilen görevleri teker teker yerine getirilmesini öngören aksiyon oyunu World War 2 Battleground Survival Winter Shooter, teröristlere karşı açılan savaşın galibi olunmasını sağlayacak birçok farklı araç üzerinden oynanabilir.

Oyun içerisinde kullanılan gerçekçi efektler sayesinde ve sıra dışı ses efektleri ile birlikte oyunun oynanabilmesi daha da keyifli hale getirilirken tek oyunculu olarak oynanabilmektedir. Oyunun içerisinde yer alan görevlerin kullanıcı tarafından yerine getirilmesi önemli olup, oyun Google Play Store mağazasından cihaza indirilebilir.

World War 2 Battleground Survival Winter Shooter Teknik Özellikleri

111 Gaming Brigade oyun üreticisi firma tarafından oyun severlerin hizmetine sunulan bu oyunda 4.1 ve üzerinde olan Android sürümler kullanılmaktadır. 1 Şubat 2018’de en son güncellemesini alarak yeni aşamalar gelmiş olan oyunun 1.0.4 numarası ile güncellendiği görülmektedir. Oyun içerisinde öğe satın almak isteyen oyuncunun 19.99 TL değerinde para yatırması gerekir.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
25 kez indirildi