Wild Jungle Kratts Adventures world

Wild Jungle Kratts Adventures world

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiBest HD Wallpaper
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Wild Jungle Kratts Adventures World

Wild Jungle Kratts Adventures World 2D platformu klasik üzerinde tasarlanmış bir oyundur. Bu oyun özel olarak çocuklar için ve Wild Jungle Kratts oyununu daha önceden bilen hayranları için tasarlanmış bir oyun seçeneği olarak her türlü farklı platformlar ve düşmanları içermektedir.

Wild Jungle Kratts Adventures World Karakterleri

Oyun içerisinde yer alan tehditleri geçmek ve dünyayı kurtarmayı hedeflemiş olan Kratt kardeşler oyundaki ana karakterlerdir. Bu gizemli vahşi macerada Kratt kardeşler dünyanın favori ikisi olmaya hazırlanırlar. Chris ve Martin karakterleri orman yolunu kullanarak engelleri geçmeye ve engellerin üzerinden atlamak için çalışır.

Wild Jungle Kratts Adventures World Özellikler

Oyun içerisinde yer alan özellikler arasında yavaş yavaş artan oyunun zorlukla mevcut olan 50 adet seviyesi bulunur. Oyun içerisinde Fire, Sharks, Wariors gibi süper animasyonlu düşmanlar yer alır. Yabani Omnivers farklı bağımlılık transformelere bulunur. Su ve deniz faktörlerinin olduğu yerlerde Rath özelliği kullanılabilir.

Wild Jungle Kratts Adventures World Nasıl Oynanır

El hareket ile saldırı için düğmeye yani Attack tuşuna tıklayın. Attack düğmesine iki kere basarak süper atlamayı gerçekleştirin. Atlama işlemi için önce yukarı daha sonra da diğer tarafa geçin. Bütün oyun boyunca bu tuşları kullanarak oyunu tamamlamanız mümkündür.

Wild Jungle Kratts Adventures World Oyunu Teknik Özellikleri

Oyunun Android cihazda çalışabilmesi için 4.0.3 ve üzeri sürüme sahip olması gerekir. Oyunu sunan firma Triangle Dev NI. şirketi olmakla birlikte oyun en son 26 Ağustos 2017 tarihinde güncellenmiştir.

 

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
17 kez indirildi