WhatsApp Business

WhatsApp Business

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiWhatsApp Inc.
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

WhatsApp Business

WhatsApp Business uygulaması, küçük işletme sahibi olan kişiler düşünülerek oluşturulan ücretsiz bir Android uygulamasıdır. WhatsApp Buxsiness uygulaması sayesinde işletmeler, mesajları otomatik hale getirme, sıralama ya da hızlı yanıt sistemi ile mesajlara anında yanıt verme imkanına sahip olabiliyorlar. Bu sayede, işletme müşteri ile anlık iletişim halinde kalmak mümkün oluyor. Özellikle işletme sahibi kişilerin, müşteriler ile verimli bir bağlantı halinde olmalarını sağlayan WhatsApp Business uygulaması sayesinde, işletme sahibinin kazançlarının da arttığı söylenebilir.

WhatsApp Business Özellikleri

WhatsApp Business geniş kapsamlı özelliklerle donatılmıştır. İş profili özelliği sayesinde, müşterilerin işletmeye ait bilgileri bulmalarına yardımcı olmak için profil oluşturulabiliyor. Müsait değilken uzakta mesajı ya da ilk mesaj atıldığında tanıtım yapılabilen bir karşılama mesajı oluşturulabiliyor.

WhatsApp Business uygulaması ile WhatSapp uygulamasının aynı cihaz üzerinde kullanımı da mümkündür. Ancak iki uygulama için, iki farklı telefon numarası olması gerekiyor. Bu nedenle çift sim kartlı cihaz kullanmak daha faydalı oluyor. Uygulama sayesinde, gönderilen mesajların kaç tanesinin başarıyla iletildiği ya da ulaşıp ulaşmadıkları kolayca anlaşılabiliyor.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
16 kez indirildi