What’s Your Story

What’s Your Story

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiLudia Inc.
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

What’s Your Story

Sürükleyici bir oyun olan Ludia inc firmasının android tabanlı uygulamasıdır. 2D grafikler kullanılan sürümde ses kalitesi de gayet iyi olan oyunun sürümü binlerce oyuncu tarafından indirilerek oynanmıştır.

Oyunun içeriğinde yer alan bir hikayeyi tercih ederek oyun karakterleri ile olayları irdelemek ve çözmek üzerine oluşturulmuştur. Oyun içerisinde ilginç temalar, tuhaf olaylar, değişik nesneler ve daha ilginç bir sürü konu sizleri oyuna bağlar.

Sizin Hikayeniz Hangisi?

Çok fazla oyun alternatifi olan oyunun hikayelerinden biri muhakkak size hitap edecektir. 1.4v olan oyunda bilmeniz gereken tüyolar elmas, bilet ve vip 10 hak olarak verilmektedir. Vip ile giriş yaptığınız takdirde özel üye kategorisinde yer alır ve oyuna bu kategoriden başlarsınız. elmas ile alınan eşyalar ve konuşmalar ücrete tabi değildir. Ayrıca oyunda sezon geçişlerinde elinizdeki biletler eksilmez.

Oyunu mobil telefon, tablet ve bilgisayarlara indirip ve oynamak çok kolaydır. Bazen oyun açılmadığında yada hata ikazı verdiğinde bir kaç kez denenmesi durumunda oyun indirmeye başlanarak kısa süre içerisinde açılmaktadır.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
10 kez indirildi