Water Park Craft:Su Kaydırağı Binası Macerası 3D

Water Park Craft:Su Kaydırağı Binası Macerası 3D

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiFat Lion Games: Crafting & Building Adventure
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Water Park Craft : Su Kaydırağı Binası Macerası 3D

Su kaydırağı tasarlayarak eğlenmek isteyenler için tasarlanmış olan Water park craft: su kaydırağı oyuna özellikle çocuklar yoğun ilgi gösteriyor. Akıllı telefonlara ve androidlere ücretsiz olarak indirilen bu oyun ile kişiler yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini konuşturarak birbirinden eğlenceli su kaydırakları inşa edebiliyor.

Üretilen birbirinden farklı su kaydırakları ile su parkı meydana getiren kişiler yaratıcılıklarını geliştirme şansını elde ediyor. .

Water Park Craft: Su Kaydırağı Oyununun Özellikleri

Kişilerin hayal güçlerini ve yeteneklerini yansıtabilmeleri için tasarlanmış bu oyunda yer alan grafikler 3D olup tamamen gerçekçi bir görünümdedir. Bunun dışında oyunda yer alan sesler gerçeklik açısından çok etkilidir.

Özellikle kaydıraktan alt tarafa doğru düşen suyun çıkardığı ses ile gerçek hayattaki ses aynıdır. Bu özellik oyunun inandırıcılığını ve gerçekçiliğini arttırırken kişiler kendi ürettikleri değişik türdeki ve tasarımdaki su kaydırakları ile zaman geçirebilir. Bu ücretsiz oyun birçok siteden rahatlıkla indirilip kolay bir şekilde akıllı cihazlara sorunsuz bir şekilde kurulabilir.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
22 kez indirildi