Virtual Mom : Happy Family 3D

Virtual Mom : Happy Family 3D

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiTapSim Game Studio
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Virtual Mom: Happy Family 3D

3D simülasyon oyunlarından bir tanesi olan Virtual Mom: Happy Family 3D oyunu içerisinde oyuncu bir sanal anneyi canlandırır. Gün içerisinde ev işlerinin tamamını yapılması gerekir. Micromanagement ve çoklu oyun seçenekleri bulunur.

Virtual Mom : Happy Family 3D Özellikleri

Yüksek kaliteli 3D grafikler, maksimum eğlence için harika ses efektleri, pürüzsüz ve kolay kontrol sağlama, aile kadın yaşam simülasyonu, günlük ev görevlerini tamamlama misyonu gibi bir çok özelliğe sahip bir simülasyon oyunudur.

Virtual Mom : Happy Family 3D Nasıl Oynanır

Oyun Google Play Store mağazasının içerisinde yer almakla birlikte aynı zamanda .apk şeklinde cihazlara da indirilebilmektedir. Oyunun mağazadan indirilip ya da web sitesi üzerinden indirilip kurulması sonucunda oyuna giriş yapılabilir.

Virtual Mom: Happy Family 3D Görevleri

Oyun dâhilinde günlük işlerin yapılabilmesi için verilen görev tanımları arasında çocukların kahvaltılarını ve öğle yemeklerini hazırlamak, okula göndermek, arka bahçedeki meyve ve sebzelere bakmak, köpeğin beslenmesini ve yürüyüşünü yaptırmak ve bütün evin temizliğini elden geçirmek şeklinde birbirinden çeşitli görevler yer alır.

Virtual Mom: Happy Family 3D Teknik Özellikleri

TapSim Game Studio tarafından üretilmiş olan ve oyunculara sunulan bu oyun Android 4.0 ve üzeri sürümlerde çalışmaktadır. Oyunun son güncellenme tarihi 7 Aralık 2017 olup, güncel sürümü ise 1.3 olan sürümüdür.

 

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
24 kez indirildi