Vazife (İsyan Kontrol) – Çevik Kuvvet

Vazife (İsyan Kontrol) – Çevik Kuvvet

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiHB Game Studio
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi9 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Vazife (İsyan Kontrol) – Çevik Kuvvet

Oyun en gerçekçi polisiye simülatör oyunu olarak Android uyumlu bir uygulamadır. Oyunun genel amacı yasa dışı gösterilere engel olmak ve düzeni sağlamak. Vazife (isyan kontrol) – çevik kuvvet oyunu soluksuz oynayacağınız aksiyon ve macera oyunu. Göreviniz düzen sağlamak tabi bunun içinde yanınızda ekip arkadaşlarınız bulunuyor. Gerçekçi oyun sunan görüntü kalitesi güzel sürükleyici bir oyun

Oyunun Amacı

Kontrolün tamamen size ait olduğu vazife (isyan kontrol) – çevik kuvvet oyunu ekip arkadaşlarınızla maceralar yaşayabileceğiniz adrenalin seviyesi yüksek güzel bir oyun, araçlarınız içindeki kamera sayesinde dışarıyı çok net görebileceksiniz. Toma, su tankeri, panzer kullanabileceksiniz. Sınırız mermi atma imkanı ile bütün kontrol sizde olacak.

Oyun Hakkında Genel Bilgi

Oyun içerisinde bulunan grafik ve ses tasarımları son derece mükemmel olarak tasarlanmıştır. Oyun içinde madalya ve puan kazanmaya çalışacaksınız. Vazife (isyan kontrol) – çevik kuvvet ile gerçek araçlar kullanabilecek tomalarla sus sıkıp gaz fişeği ve mermi atabileceksiniz. İsyanları bastırmak sizin elinizde olacak.

 

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(3 votes, average: 3,33 out of 5)
Loading...
659 kez indirildi