Unicorn Fantasy Run 3D

Unicorn Fantasy Run 3D

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
Üretici3D Fun Games For Free
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Unicorn Fantasy Run 3D

Kız çocukları için ideal oyunlardan bir tanesi olan Unicorn Fantasy Run 3D oyunu klasik koşu oyunlarından bir tanesi olup 3D özelliği ile birlikte görsel efektler kullanılarak oyuna heyecan katılması adına oldukça keyifli bir hal almıştır.

Unicorn Fantasy Run 3D Nasıl Oynanır

Oyunu oynayabilmek için Android cihazlarda yer alan Google Play Store uygulamasına gidilerek arama butonuna oyunun adı yazılmalı ve Yükle butonuna tıklanarak oyunun indirilmesi beklenmelidir. Oyun indirildikten sonra giriş yapılarak oynanmaya başlanır.

Unicorn Fantasy Run 3D Yön Tuşları

Oyunda tercih edilen Unicorn atı koşmaya başladıktan itibaren ekran üzerinde parmak sağa sola ve yukarı aşağı doğru kaydırılarak oyuncu karşısına çıkan engelleri atlamalıdır. Gittikçe hızlanan atın atik hareketlerle yönlendirilmesi gerekir.

Unicorn Fantasy Run 3D Özellikleri

Sonsuz koşu özelliğine sahip boynuzlu at ile koşmak ve eğlence, gökkuşağının ufkunda güzel ve büyülü bir dünyaya adım atma, bir peri masalındaki gibi tek boynuzlu at ile gökkuşağı üzerinde koşma ve 3D özelliği ile sanal boynuzlu bir ata sahip olma oyunun özellikleri arasına yer alır.

Unicorn Fantasy Run 3D Teknik Özellikleri

Oyunun yüklenebilmesi için cihazın özelliğine göre değişiklik sergileyen teknik sürümler mevcuttur. Oyunu sunan firma 3D Fun Games For Free firması olup, oyun en son 16 Aralık 2017 tarihinde güncellenerek yeni ve farklı versiyonlar eklenmiştir.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
11 kez indirildi