Twisty Road

Twisty Road

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiVOODOO
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Twisty Road!

Refleks oyunları zihni güçlendirir, konsantrasyonun artmasını sağlar, hızlı öğrenmeyi ve karar almayı sağlar, çocuklarda motor becerilerinin gelişmesini ve problem çözme yeteneğinin gelişmesini sağlar. Gündelik hayatın stresinden arınmayı kolaylaştıran bir nevi terapi olarak görülen bu oyunlardan biri de Twisty Road’dır.

Keyifli Vakit Geçirmek İçin İdeal Bir Oyun

Android işletim sistemi olan cihazlarda mevcut olan bu beceri oyunu ile refleksler test edilebilir, boş zamanlarda harika vakit geçirilebilir. Twisty Road mobil oyunu bükülen yollarda ayakta kalabilme mücadelesi vermeye dayanır. Ekranın sağına ve soluna dokunarak top yolun üzerinde tutulmaya ve aşağı düşülmemeye çalışılır ve camlar kırılarak puan kazanılır. Değişik kıvrımlı yollarda çok dikkatli olunmalı.

Yüksek puanlara erişildikçe yollar, toplar ve camlar farklılaşır. Her türlü toplu taşıma aracında seyahat sırasında oynanabilen Twisty Road! Keyifli bir deneyim kazandıran zorlu bir oyundur. Aracın hızının ve ekranın dönme hızının ilerledikçe arttığı virajlı yol seviyeleri olan oyunda çok puan almak için düşmeden uzun süre dayanabilmek ve puan kazanmak gereklidir.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
48 kez indirildi