TRT Bilgi Adası

TRT Bilgi Adası

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiTürkiye Radyo ve Televizyon Kurumu
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

TRT Bilgi Adası

TRT uygulaması olan Bilgi Adası oyunu çocuklarınızla birlikte oynayıp hem onların zihinlerinin gelişmesine yardımı olacak, hem kendi zihninizdeki bilgileri tazeleyeceksiniz. Eğlence ve heyecan dolu bir bilgi oyunu olan Bilgi Adası, içinde yüzden fazla resimli sorularla yanı sıra resimsiz sorularında olduğu 2 ya da 4 seçenekli seçmeli soruları cevaplamaya çalışarak, çocuğunuzun yeni bilgiler öğrenmesini sağlayabilirsiniz. Edebiyat, matematik, biyoloji, tarih gibi farklı soru dallarında çocuğunuz yüzlerce soruyu cevaplayıp hem eğlenecek, hem öğrenecek. TRT Çocuk kanalında aşina olunan karakterler ile çocuklarınız Bilgi Adası oyununu oynamaya daha istekli olacaklardır.

Çocuğunuz İçin Bilgi Adası

Bilgi adası eğlenceli ve heyecanlı oyun tarzı ile çocuklarınız eğlenerek yeni bilgiler öğrenecek. Resimli sorular ile görsel hafızaları güçlenecek. Çocukların kolay oynayabileceği şekilde tasarlanmış bir oyun olan Bilgi Adası, aynı zamanda öğretmen ve çocuk psikologları ile birlikte çalışarak geliştirilen bir uygulamadır. Çocukların oyun dışına çıkmalarına neden olacak herhangi bir reklam veya farklı bir web adresine yönlendirme yoktur.

Çocuğunuzla Birlikte Soruları Çözeceksiniz

Bilgi Adası ailelerin çocukları ile birlikte oyun oynayabilecekleri bir uygulamadır. Bilgi Adası’nda çocuklarınıza soruların çözümünde destek olarak çocuğunuzla vakit geçirme imkânı bulacak, aynı zamanda çocuğunuzla birlikte eğleneceksiniz.

 

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
22 kez indirildi