Temple run 2 mod

Temple run 2 mod

LisansÜcretli
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiImangi Studios
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Temple run 2 mod apk indir Temple Run 2 Nasıl Oynanıyor?

Hem ios hem de android işletim sistemlerinde rahatlıkla oynamakta olan temple run 2 serisi, kısa süre önce sevenleri ile buluştu. Bu seride de tabi ki temple run 2 mod apk indir seçeneği ile oyunu kolay bir şekilde ilerletmek mümkün bir hale geliyor.

Mekanik Açıdan Temple Run 2 İncelemesi

Temple run 2 mod apk indir oyununda, mevcut olan oyun amacı ve oynama şekli genel bir şekilde incelendiği zaman, ilk serisi ile aynı özellikleri taşıdığı görülüyor. Tam anlamıyla değil ama kısmen ya da yer yer ilk seri ile benzerlik gösteriyor. Mevcut karakter, oyun içerisinde öldükten sonra, ekranda bir pencere açılıyor ve mevcut karakteri tekrardan canlandırmak istenip istenmediği soruluyor. Devam etmek istemeniz halinde ise, kaldığınız yerden tekrardan başlamak için, toplamış olduğunuz coinlerin yanı sıra, bir başka sistem olarak yine puanlama özelliği barındırmakta olan mücevherlerden de kullanılması gerekiyor. Bunun onaylanması halinde, oyuna kaldığınız yerden, tekrardan başlamanız mümkün oluyor. Oyun içerisinde öldükçe ve yeniden canlanmak istedikçe, istenilen mücevher sayısı da katlanıyor. Bunun için, temple run 2 mod apk indir seçeneği de bulunuyor.

Karakter Seçimi ve Geliştirme Özellikleri

Karakterin geliştirilmesi için de hem coin hem de mücevher kullanılması gerekiyor. Bunların yeteri kadar olmaması durumunda ise, temple run 2 mod apk indir ile birlikte elinize mücevher ve coin geçmiş oluyor. Bu seride yepyeni bir bonus sistemi bulunuyor ve bununla birlikte mücevher ve coin kazanma fırsatınız bulunuyor. Oyun içerisinde ilerleme kaydettikçe de, sol tarafta bir bar bulunuyor ve bu da dolarak hem fazla puan veriyor, hem de bonus özelliği açabilmek için doldurmaya yarıyor. Oyun esnasında, ilerleme kaydettikçe bu bar yenilenerek doluyor ve böylelikle de, bonuslar tekrarlanmış oluyor. Bunların beraberinde yeni karakterler açma şansınız ve bu karakterlere de istediğiniz özellikleri yükleme olanağınız bulunuyor.

Seviye Atlama Özellikleri

Bu oyunun birinci serisi ve ikinci serisi kıyaslandığı zaman, her iki serisinde de zaman anlamında bir boşluk olduğu görülüyor. Temple run oyununa benzer birçok oyunun piyasaya sürülmüş olmasına rağmen, hiçbiri temple run kalitesini tabi ki de göstermiyor. Her görevi mücevher ya da coin karşılığında tamamlamak zorunda kalmak istemiyorsanız, temple run 2 mod apk indir seçeneğiniz de bulunuyor. Temple run 2 serisi daha sürükleyici ve görsel açıdan daha etkileyici bir özelliğe sahip olduğu için seviye atlama evreleri daha heyecanlı geçiyor ve adeta bağımlı bir hale getiriyor.

Bu Seride Sadece Koşulmuyor

Oyun, isim itibariyle koşmak anlamına gelse de, ikinci seride bu anlamda bir değişiklik karşımıza çıkıyor. Karşınıza halatlar çıkabiliyor ve bunlar yardımı ile kayarak ve de bu şekilde ilerleyerek maden toplamanız gereken durumlar da bulunuyor.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
27 kez indirildi