Tekken

Tekken

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiBANDAI NAMCO Entertainment Europe
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

TEKKEN

Tekken oldukça tutulan ve en fazla tercih edilen dövüş oyunları arasında yer almaktadır. Oyun kullanıcılara sağladığı dövüş olanaklarını, hareket ve karakter çeşitliliğini oldukça doyurucu ve sürükleyici şekilde sunmaktadır.

Tekken’ de kullanıcılar tarafından tercih edilebilecek ve oldukça popüler olan karakterler yer almaktadır. Oyun içerisinde seviye atladıkça kullanıcıların güç seviyesi de giderek artmaktadır. Tek kişi olarak oyunu oynayabilmenin yanı sıra, iki ya da daha fazla kişi ile karşılıklı olarak da oynanabilmektedir.

Tekken Oyun İçeriği

Oyunun mobil sürümü kullanıcılara üç boyutlu olarak sunulmaktadır. Oyunun içeriğinde farklı bölümler bulunmaktadır. Tekken oyununda yer alan hikaye bölümünde oynamaya başlayarak, oyunun içeriği ile alakalı bilgi sahibi olunabilmektedir. Dojo olarak adlandırılan karşılıklı meydan okuma bölümünde ise, oyun içerisindeki farklı karakterlerle dövüşülmektedir.

Ayrıca bu bölümde kullanıcılar kendi takımlarını kurarak hem kendi arkadaşlarına, hem de farklı oyunculara karşı savaşabilmektedir. Oyunda yer alan etkinlikler bölümünde ise belirli zamanlar içerisinde düzenlenmiş olan etkinliklerden faydalanılabilmektedir. Düzenlenen bu etkinlikler sayesinde kullanıcılara, oyun içerisinde fazla görünmeyen karakterlerle karşılaşma ve farklı ayrıcalıkları yaşama imkanı sunulmaktadır.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
21 kez indirildi