Sudoku – Klasik Mantık Bulmaca Oyunu

Sudoku – Klasik Mantık Bulmaca Oyunu

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiEasybrain Ltd
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Sudoku – Klasik Mantık Bulmaca Oyunu

Klasik sudoku oyunu oyuna yeni başlayacaklar için seçilmesi gereken kolay bir oyundur. Dinlenmek, zihni geliştirmek ve aynı zamanda keyifli zamanlar geçirmek için harika bir oyundur. En sevdiğiniz oyun için android uygulamalar mevcuttur. Mobil cihazlarda oynanabilen sudoku ile keyifli dakikalar sizleri bekliyor. İstediğiniz seviyeden başlayacağınız sudoku ile beyninizi geliştirmek sizin elinizde!

Oyunu İstediğiniz Seviyeden Oynayın!

Uzman seviyeleri de deneyebilirsiniz. Sudoku uygulaması harika özellikler ve ipuçları sayesinde zevkli hale geliyor. Bu ipuçları ve özellikleri kullanarak sizde muhteşem sudoku deneyimini yaşayın. Günlük mücadeleleri bitirerek eşsiz güzellikteki ödülleri kazanın. Hataları bularak seviye atlayın. Zorluk seviyeleri ile gelişiminize yardımcı olun. Sudoku oyununda hata yaptığınızda geri alma tuşu kullanarakta hatayı düzeltmek mümkün!

Sudoku Oyunu Nasıl Oynanır?

​​​​​​Bir Sudoku bulmacasında, sayıların bulunduğu kareli tablo vardır. Sudoku oyununun amacı, bu kareli tablodaki sayıları 1’den 9’a kadar doldurmaktır. Uygun sayıları bulmak sizin zekânıza kalmıştır. Öncelikle tabloyu inceleyerek oyun analizi yapın. Her sayının 9 satır, sütun ve blog vardır. Tabloyu zekânızla doldurarak oyunu kazanabilirsiniz. Basit gibi görünen bu oyunda strateji ve zihinsel sezgi önemlidir. Her bir sayı doğru yere konulmalıdır. Sudoku zekâyı geliştirdiği için eğitici bir özelliğe sahiptir. Online oynanan oyunda hata yapma olasılığı da düşüktür. Sizde sudoku ile beyninizi her an çalıştırın! Seviye atlayarak rakiplerinize fark atın!

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
23 kez indirildi