Subway Niloya Adventure

Subway Niloya Adventure

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiGAME NEW DAY
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Subway Niloya Adventure

Bir macera oyunu olarak Android telefonlarınıza yükleyebileceğiniz muazzam bir oyun olan Subway Niloya Adventure, özellikleriyle dikkat çekiyor. Oyunda karakterimizin adı Niloya, Niloya ile maceralı bir yolculuğa çıkıyoruz. Hem yetişkinlerin hem de çocukların severek ve ilgiyle oynayacağı Suvway Adventure ile eğlencenin doruk noktalarına ulaşacaksınız.

Niloya’nın Amacı

Niloya oyunda engellerle dolu yolculuğu sırasında, olabildiğince ileriye gitmenin ve bolca altın toplamanın peşindedir. Ancak iyi oyuncular onun altın toplamasına yardımcı olabilir. Eğer iyi bir oyunuyum diyorsanız, tek yapmanız gereken Android telefonunuz ile PlayStore’dan oyunu aratmak ve indirip oynamaya başlamak.

Çocuklar Çok Eğlenecek

Özellikle minikler için tasarlanmış bu şahane oyun, hem miniklerin dikkat yeteneğini artıracak, hem de muazzam bir eğlence dünyası ile ufaklıkları tanıştırıp harikulade zaman geçirmelerini sağlayacak. Ücretsiz olan Subway Niloya Adventure oyunu, son derece eğlenceli ve engellerle dolu bir yolculukla çocukların harikulade zaman geçirmesini arz ediyor.

Kaliteli Animasyon

Oyunun en ilgi çekici yönlerinden birisi hiç kuşkusuz ki animasyonları. Zira 3 boyutlu olarak hazırlanan animasyonlar, özellikle çocukların beğeneceği biçimlerde tasarlanmış ve yetişkinlere hitap ederken, çocukların dünyasını geliştirmeyi ihmal etmemiş. Çocukların vazgeçemeyeceği bir oyun olan Subway Niloya Adventure ile çocuğunuzu eğlendirin.

Engellerle Dolu Macera

Niloya’nın altınlara uzanan serüveni engellerle dolu bir maceranın kapılarını aralıyor. Niloya’ya yardım edin ve altınları toplamasını sağlayın. Minikler bu oyunu çok sevecek.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
23 kez indirildi