Subway Euro Train Sim

Subway Euro Train Sim

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiFree Games - 2018
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Subway Euro Train Sim

Mobil cihazlara farklı sistemler sayesinde indirilebilen birçok uygulama insanların yaşamış olduğu hayatı kolay hale getiriyor. Teknolojinin ilerlemesi, ihtiyaçların farklılaşması ile uygulamalarda gelişmişlik gösteriyor. Uygulamalar telefonlara iOS ya da Androidlerle indirilebiliyor. İki seçenekte indirilen uygulamalar farklılık gösterebiliyor. Android sayesinde indirilebilen uygulamalardan bir diğeri de Subway Euro Train’dir.

Oyun seçenekleri içerisinde yer alan bu alternatif simülasyondur. Tren istasyonunda var olan treni Avrupa’nın çok farklı noktalarında sürmek mümkün oluyor. Kişi tren simülasyonunu kullanacağı mekanı kendi tercih edebiliyor. Metro sürülürken düzenli aşamalarla ilerleme yapılabilir. Kişi yükseldikçe dünya genelinde bu oyunu oynayan kişilerle yarışabiliyor. Oldukça gerçekçi bir metro yolunda sürüş söz konusu oluyor. 3D bu gerçekçiliği sağlayan bir sistemdir.

Oyunun Özellikleri

Oyun ücretsiz şekilde indirilip oynanabilir. Oyun da seviye atladıkça değişik tren tasarımları kullanılabilir. Avrupa’da yapılan tren sürüşlerinde gerçek yolların görünümleri kullanılıyor. Daha iyi bir sürüş için de kamera açıları birbirinden farklı olabiliyor. Eğer kurulum esnasında kullanıcı herhangi bir problemle karşı karşıya kalırsa çözüm talep edebilir.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
10 kez indirildi