Stickman jailbreak 6

Stickman jailbreak 6

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiStarodymov games
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Stickman Jailbreak 6

Kaçış oyunları kategorisinde yer alan ve stratejik düşünmeyi gerektiren oyunlardan bir tanesi olan Stickman jailbreak 6 oyunu Google Play Store üzerinden indirilebilecek ya da internet siteleri üzerinden .apk eklentisi ile birlikte mobil cihazlara yüklenebilecek bir oyun olarak bilinmektedir.

 

Stickman Jailbreak 6 Oyunu

Oyuncunun göreviniz Stickman karakteri adına oyunu oynamak ve başarılı bir şekilde hapishaneden kaçmanın tüm yollarını bulmaktır. 10 farklı ürün bir yerde gizli bir şekilde bulunur. Bazı öğeler zafere götürecek ancak birçok diğer öğeler de oyuncuyu yıkıma götürecektir. Oyundaki ilginç animasyon ve espriler dikkatinizi memnun edecektir.

 

Stickman Jailbreak 6 Serisi

İlk çıkış oyunundan sonra bir çok farklı versiyonu ile birlikte Google Play Store üzerinden oyun severlerin hizmetine sunulmuş olan Stickman Jailbreak serisinin altıncı oyunu olan bu oyunda daha fazla görsel efekte yer verilmiştir.

 

Stickman Jailbreak 6 Özellikleri

Gizli objeleri arama oyunları içerisinde Stickman Jailbreak 6 oyunu bir çok oyuna nazaran daha fazla heyecan faktörünü ön plana çıkaran bir oyun olduğundan üretici firma tarafından sürekli olarak gelişen özellikler oyuna entegre edilmektedir.

 

Stickman Jailbreak 6 Teknik Özellikleri

Android 2.3 ve üzeri sürümlerde çalışan bu oyun Starodymov games tarafından oyun severler sunulmaktadır. Oyun içi ürünlerin fiyatı 1,99 TL değerindedir. Oyunun son güncellenme tarihi 30 Kasım 2017 olup, 1.4 güncel sürümü kullanılmaktadır.

 

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
20 kez indirildi