Stickman Archer Fight

Stickman Archer Fight

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiJDI Game Studio
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi8 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Stickman Archer Fightz

Tek başınıza veya arkadaşlarınız ile beraber oynayabileceğiniz bir okçuluk oyunu olarak piyasaya sürülen bir oyundur.

Stickman Archer Fightz Oyunu Nasıl Bir Oyundur?

Hareketli bir platform üzerinde duran düşmanlar bulunmaktadır ve siz de bu platformun üzerinde duran hareketli düşmanlarınızı ok ile indirmek durumundasınız. Oyunun içerisinde yer alan adamlar birer çöp adamdır. Kullanılan silah ise sadece oktur. Birçok ok oyunu bulunmaktadır ancak bu oyunu diğerlerinden farklı kılan noktası, oyunun hareketli platform üzerinde geçmesidir. Aynı zamanda düşmanla sizin aranızda da ayrıca bir platform bulunması bu oyunu diğerlerinden ayıran özelliğidir. Oyun içerisinde bulunan yardımcı güçler veya güçleri artıran bir takım yardımcı elemanlar bulunmaktadır.

Stickman Archer Fightz Oyunu Nasıl Oynanmaktadır?

Öncelik olarak düşmanı hedef alıyorsunuz ve yönü ayarlıyorsunuz. Yön ve açıyı ayarlamayı gerçekleştirdikten sonra da parmağınızı çekip bırakıyorsunuz. Bu durumda okun geldiği organ önem kazanmaktadır. Eğer ok, düşmanın gövdesine, koluna veya bacağına gelirse o oku bir daha atmanız gerekmektedir. Bu durumda doğrudan düşmanın başını hedef almanız önemli bir hale gelmektedir.

Oyun Nasıl İndirilmektedir?

Bu oyunu oynamak için öncelikle android işletim sistemli bir telefona ihtiyacınız bulunmaktadır. Bu telefon üzerinden Google Play Store sekmesine giriş sağlayıp oyun adını yazarak indirmeniz yeterli olacaktır. Daha sonra da bu oyunu isterseniz arkadaşlarınız ile isterseniz tek başınıza oynayabilirsiniz.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
243 kez indirildi