Söz Dizisi Yarışması

Söz Dizisi Yarışması

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
Üreticiyee apps
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Söz Dizisi Yarışması

Bu oyunda amaç Söz Dizisini izleyen kimselerden hangisinin daha sıkı bir dizi fanatiği olduğunu ölçmek. Oyun esnasında kullanıcının karşısına dizi ile ilgili farklı sorular çıkıyor. Bu sorulara verilen cevaplar ışığında testin bitiminde bir puan belirleniyor. Bu puan sisteme gönderildiği an diğer izleyiciler ile bir çekişme başlıyor ve sıralama da bu puanlara göre belirleniyor. Oyun içerisinde yer alan en iyiler bölümünde ise ilk on sıraya yerleşmiş olan dizi fanatiklerinin isimleri yer alıyor.

Ücretsiz Uygulama

Android için olan bu uygulama tamamen ücretsizdir. Ayrıca belirtmekte yarar vardır ki bu oyunun ne prodüksiyon şirketi ne de dizinin kurumsal yapısı ile en ufak bir alakası dahi bulunmamaktadır. Bu oyun sadece eğlence amaçlı olarak diziyi takip eden hayranları tarafından oluşturulmuş ve kullanıcıların beğenisine arz edilmiştir.

Diziyle İlgili Değişen Zorluklara Sahip Sorular

Kimi sorular diziyi izleyen herkes tarafından rahatlıkla cevaplanabilecek türden iken kimi sorular ise son derece dikkatli bir izleyici olmayı gerektirecek kadar zordur. Bu sebepten dolayı diziyi en iyi takip edenler dışında kimsenin isminin en iyiler kısmında yer almayacağı açıktır.

Soru Önerme Bağlantısı

Diziyi takip eden hayranlar da kendi düşündükleri soruları önerebiliyor. Bunun için tek yapılması gereken soruyu girdikten sonra doğru cevabı ve üç yanlış cevabı belirledikten sonra gönder bağlantısına basmak. Böylelikle oyunun soru arşivi de günden güne zenginleşmiş oluyor.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
21 kez indirildi