Sonic Halloween Ninja Go Boom

Sonic Halloween Ninja Go Boom

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiArchos Games Studio
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Sonic Halloween Ninja Go Boom

Bedava bir şekilde oyun severlere sunulan Sonic Halloween Ninja Go Boom oyunu cesur bir karaktere sahip olan oyuncunun yön verdiği Sonic Ninja karakteri ile atlama, çekim, para toplama ve bazı özel güçleri yükseltmeleri satın almak için sürgülü becerileri göstermek gereken bir oyundur.

Sonic Halloween Ninja Go Boom Oyunu

Ölümcül engelleri kaçınma, paraları ve shurikensleri toplama, Dodge Cadılar Bayramı özel balkabaklarını alma, Ninja saldırılarından kaçınma ve balkabağı bitkilerden Sonic karakterini uzak tutma oyun esnasında oyuncunun dikkat etmesi gereken şeylerdir.

Sonic Halloween Ninja Go Boom Özellikleri

Renkli HD grafik ve eğlenceli animasyonlar, zorlu oyun düzeyleri, yenilikçi bir tasarım düzeyleri ile bölümleri kombine etme, sezgisel kontroller, deneyimli çarpıcı kahramanlar ve görsel-işitsel oyun, Android telefonlar ve tablet desteği, zengin fon müziği ve ses efektleri, yoğun ve heyecanlı bir oyun ritmi ve bilinmeyen tehlikeler ile oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Sonic Halloween Ninja Go Boom Oyunu Nasıl Oynanır

Klasikleşmiş koşucu oyunlarının bir tanesi olan Sonic Halloween Ninja Go Boom oyunu Sonic karakterine parmak sağa sola, aşağı ya da yukarı hareket ettirilmesi sureti ile yön verilmesi esasına dayalı olarak oynanmaktadır.

Sonic Halloween Ninja Go Boom Teknik Özellikleri

Oyunun oynanabilmesi için Android cihazlarda 4.1 ve üzeri olan sürümlerin yer alması gerekir. Oyunu sunan firma Archos Games Studio firması olup bu oyun en son 5 Aralık 2017 tarihinde güncellenmiştir.

 

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
21 kez indirildi