Simcity Buildit Hile Son Sürüm

Simcity Buildit Hile Son Sürüm

LisansÜcretli
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiELECTRONIC ARTS
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Simcity Buildit Hile Apk İndir Son Sürüm

Simcity buildit, artık mobil platformda da oynanabilen ve son zamanlar da en çok bağımlılık yaratan görsel efektlerin son derece şık sergilendiği bir oyundur. Hemen her yaş grubundan oyuncusu bulunan ve tamamen stratejiler üzerine kurulu, karmaşıklıktan ziyade sade ve eğlenceli bir oyundur. En çok oynanan ve tercih edilen şehir inşa etme oyunu olan simcity buildit hile apk indir son sürüm, 3D grafik kalitesi ile oyuncularına unutulmaz bir oyun deneyimi sunmaktadır.

Simcity Buildit Oyunu Nedir? Nasıl Oynanır?

Simcity Buildit oyununa giriş yapan bir oyuncu, bir şehrin belediye başkanı olarak görev yürütür. Oyuna başlandığı zaman yeşil ve boş bir alanla karşılaşılır. Zamanla inşa edilecek binalar, evler, parklar ile şehrin sınırları genişletilir ve oyun için bulunan görevler ile seviye atlanabilmektedir. Oyunda belirli zamanlarda beliren bir karakterin görsel konuşmaları ile direktifler ve tüyolar alınarak, şehrin düzeni, sosyal tesisleri, insanların refahı ve huzuru gibi durumlarda başarı sağlandığı gibi, oyunda bir bina inşa ederken verilen bu uyarılar ile daha kaliteli bir yaşam alanı oluşturmak mümkündür. Oyuncu tarafından sıfırdan inşa edilen bir şehir için, oyun içi verilen yönlendirmelerden faydalanılır.

Öncelikle bir mahalle kurmakla başlanılan oyunda, mahalleyi geliştirmek ve büyük bir şehir haline getirmek mümkündür. Özetle, oyuncunun kendisinin kurduğu şehri yönetmesini sağlayan bir strateji-simülasyon oyunudur. Kurulan şehirdeki insan sayısı arttıkça seviye atlanmaktadır. Oyun içerisinde yeni arkadaşlıklar kurulabilir ve bu arkadaşlar ile kaynakların takas edilmesi de mümkün kılınmıştır. simcity buildit hile apk indir son sürüm oyunda, kurulan şehirdeki sorunları çözerek, insanlara en iyi hizmeti vermek zorunlu tutulmuştur. Şehirde bulunan trafik ve kirlilik gibi sorunlar çözülmeli ve insanlara daha kaliteli bir yaşam sunulmalıdır. Kurulacak parklar ile vatandaşların eğlenmeleri sağlanabilir ve geniş cadde ve tramvaylar ile de trafiğe çara bulunabilmektedir.

Simcity Buildit Oyunu Ücretli midir?

simcity buildit hile apk indir son sürüm Oyun ücretsizdir ancak, oyun içinde daha hızlı bir şekilde ve gelişmiş binalar inşa etmek ve level atlamak için gerek duyulan paraları, oyuncular tercihlerine göre ücret ödeyerek kısa yoldan satın alabilmektedirler.

Simcity Buildit’ te Bedava Altın veya Para Nasıl Kazanılır?

Simcity Buildit oyununda, diğer bir çok oyunda olan vize izleyerek veya uygulamaları indirerek para kazanma şansı bulunmamakta. Bu oyunda kolay para kazanmanın farklı bir yolu vardır. Oyunda fabrikalarda üretilen metal, plastik ve ahşap gibi hammaddeleri satarak, karşılık olarak para kazanmak mümkündür.

Simcity Buildit Oyununda Seviye Atlama

Simcity Buildit oyununda seviye (level) atlamak için lazım olan en önemli şey, şehrin olabildiğince fazla kişi ile dolu olmasıdır. Yani ne kadar çok insan varsa seviye o kadar yüksek olur. Bunun için de yerleşim alanlarının genişletmek ve daha fazla bina, ev inşa etmek gerekir.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
26 kez indirildi