Shadow Fight 2

Shadow Fight 2

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiNEKKI
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Shadow Fight 2

Dövüş oyunları sevenler için harika bir deneyim sunacak olan Shadow Fight 2, klasik dövüş oyunlarından daha farklı özelliklere sahiptir. Karakter geliştirme, büyülü güçler ve farklı gelişmiş silahlarla sıradan dövüş oyunlarından daha fazlasına sahiptir. Shadow Fight 2 geliştirilmiş grafikler ile oynarken, etkileyici animasyonlar ve efektler göreceksiniz. Oyun içinde ilerledikçe üst seviyelere çıkarak oyun içinde farklı görevler elde edeceksiniz.

Dövüşerek Tecrübe Kazanın

Shadow Fight 2 oyununda dövüşerek tecrübe kazanırsınız. Kazandığınız tecrübeler ile oyun içinde level atlayarak yeni üst seviyelere çıkabilirsiniz. Online dövüşler ile başka insanlarla dövüşebilir veya oyun arkadaşlarınız kozlarınızı paylaşabilirsiniz. Ödüllü dövüşler ile ödüller alarak kahramanınızı geliştirebilirsiniz.

Yeni Görevler İle Kuşak Atlayabilirsiniz

Shadow Fight 2 oyunu içinde kahramanınızı güçlendirmek ve geliştirmek için kuşak kazanarak onun daha güçlü olmasını ve yeni dövüş teknikleri öğrenerek en iyisi olmasını sağlayabilirsiniz. Oyun içinde hazırlık bölümünde yer alan yeni görevler ile yakutlar kazanarak kahramanınızın yeni ve gelişmiş silahlar ile donatılmasını sağlayabilirsiniz. Isınma görevleri ile kahramanınızı dövüşlere hazırlayabilir ve yenilmez biri haline getirebilirsiniz.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
27 kez indirildi