Shadow Fight 2 Hile

Shadow Fight 2 Hile

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiNEKKI
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Shadow Fight 2 Hile

Dövüş oyunlarından hoşlananlar için Android’lere özel shadow fight 2 hile ile oyunu paralı olarak oynamak zorunda kalanlar için Mod APK olarak oyun yeniden güncellenmiştir.

Farkı Eşyalar Alarak Gücünüzü İkiye Katlayın

Güçlü rakipleriniz için mücadele etmek için çeşitli eşyalara sahip olmanız gerekir. Bu oyunda hem ses grafiği hem de görsel açıdan 2D özellikte olan oyundan oldukça keyif alabilirsiniz.

Joistick Kontrolü İle Kolay Oynayın

Son derece kolay kontrol edilebilen oyunda joistick kullanır gibi oyunu telefonlarınız da kolaylıkla yönlendirebilirsiniz. Oyunun görselliğinde daha çok kış temasına rastlamanız mümkün Uzun soluklu oynayabileceğiniz ve çeşitli rakiplerle savaşarak keyifli bir dövüş oyunu ile zaman geçirebileceğiniz shadow fight 2 hile oyununu hemen android telefonunuza indirerek güncellenmiş olan bu oyunu oynayabilir arkadaşlarınızla eğlenceli müsabakalar yaparak zaman geçirebilirsiniz. Rakiplerinizi güçleriniz ile etkisiz hale getirip yenilmez olduğunuzu kanıtlayın ve oyunu siz kazanın. Evde dışarıda her yerde bu eğlenceli oyunu sizde keyifle oynayacak ve bu oyundan vazgeçemeyeceksiniz.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
42 kez indirildi