Şeytanın Şafağı: ZARYA-1 İSTASYONU

Şeytanın Şafağı: ZARYA-1 İSTASYONU

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiYour Story Interactive
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi8 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Şeytanın Şafağı

İOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazlarına ücret ödemeden indirilen ve sıkılmadan oynayabileceğiniz eğlenceli bir bilim kurgu oyunudur. Androıd uygulamaya sahip oyun farklı bir oyun tarzıdır. Film gibi bir oyun olan şeytanın şafağı oyununda yönetmen siz olacaksınız. Hikâyesi ve kurgusu beğenilen Türkçe dil seçeneği sunulan heyecanlı bir oyun türü.

Hikâyesi

Oyun bilim kurgu tadında farklı bir hikâyeye sahiptir. 2021 yılında aydan gelen sinyaller üzerine 4 kişilik bir ekibin yolculuğunun anlatıldığı hikâyede yönetmen siz olacaksınız. Astronotların hayatı hikâyenin ilerleyişi her şey sizin seçimlerinize bağlı olarak ilerleyecek.

Oyun Türü

Şeytanın şafağı oyunu birçok kullanıcı tarafından oldukça beğenilmiş bilim kurgu korku, mizah elementlerine sahip bir oyun türüdür.

Özellikler

Oyun içerisinde birçok korku öğeleri barınmaktadır. Hikâye sizin tercihlerinize göre ilerlemektedir. Hikâyede birçok son bulunmaktadır. İşler istediğiniz gibi gitmezse hikâyeyi başa sarıp tekrar farklı tercih yapabilirsiniz. Şeytanın şafağı oyununda eğer yanlış bir tercih yapacak olursanız bütün ekip ölecek, adrenalin seviyesinde hiç düşüş olmadan oynayabileceğiniz farklı ve güzel bir oyun seçeneği

 

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
1097 kez indirildi

Şeytanın Şafağı: ZARYA-1 İSTASYONU Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. kenan dedi ki:

    Oyun turkce mi?