Kullanıcı Adı Şifre Şifremi Unuttum
Şevkat Yerimdar Bilgi Yarışması

Şevkat Yerimdar Bilgi Yarışması

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
Üreticizedturk
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi9 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Şevkat Yerimdar Bilgi Yarışması

Son dönemlerin en sevilen dizilerinden biri olan şevkat yerimdar reytinglerde hatırı sayılır bir yere sahip olarak izleyicilerle buluşmaya devam etmektedir. Çok sevilen dizinin bilgi yarışması da düzenlenerek sevenlerine farklı bir oyun olarak sunulmuştur. Şevkat yerimdar bilgi yarışması tamamen dizi hakkında sorular sorulan yarışmada diziyle ilgili genel kültür ölçülmektedir.

Uygulama Hakkında Genel Bilgi

Uygulama ücretsiz olarak cep telefonlarından oynanmaktadır. Şevkat yerimdar bilgi yarışması zedturk tarafından sunulmuştur. Oyunu Google play adresinden indirebilirsiniz. Eğlence içerikli oynanan bu oyunda dizi sevenleri için genel sorular yöneltilmektedir. Güzel vakit geçirebileceğiniz eğlenceli bir oyun türüdür.

Oyun İçindeki Genel Sorular

Birçok kişi tarafından çok sevilen şevkat yerimdar bilgi yarışması soruları ile dizi izleyicilerinin bilgilerini ölçmektedir. Diziyi takip edenler için güzel bir tahmin oyunu olan yarışmada dizi hakkında genel sorular yer alıyor. Sorulara doğru cevaplar vererek seviye atlayabilir ve puan kazana bilirsiniz. Bilemediğiniz zorlandığınız sorularda ipucu kullanmanıza izin veren güzel bir bilgi yarışması.

 

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
672 kez indirildi
Masaüstü Sürümü