Seçkin keskin nişancı 3D – Sniper Shot

Seçkin keskin nişancı 3D – Sniper Shot

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiMouse Games
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Seçkin Keskin Nişancı 3D – Sniper Shot

Aksiyon oyunu aşırı şiddet içermektedir. Çocuklar için uygun değildir. Oyun reklam içermekte olup, para ile satın alabileceğiniz öğeler bulunuyor. Android 2.1 ve üzeri için uygun olup, mouse games tarafından sunulmuştur. Oyun içerisinde en iyi katil olma yolunda ilerlemeniz isteniyor. Anlaşılması oldukça kolay oyunda 3D sahne ve karakterler bulunmaktadır. 15 çeşit klasik ateşli silahlar ile yüzde yüz zorlu görevleri yerine getireceksiniz. Seçkin keskin nişancı 3D – sniper shot ile en iyi nişancı siz olun.

Oyun Özellikleri

Özel kuvvetlerde keskin nişancı iken, şimdi meydanlarda hiç ıskalamayan terörle mücadelenin sorumluluğunu üstlenerek, teröristlerin dünyadaki takibini yaparak suikast görevlerine meydan okuyacaksınız. Heyecan verici silahlar ile farklı görevler hedefleri ölümcül bir şekilde vurmalısınız.

Gölgeler arasında saklanarak yüzlerce görev eğitiminden sonra, ateşli silahlarda usta olacaksınız. 10 çeşitten farklı nişancı tüfekleri ve tabancaların en iyi kullanıcısı olmak için bu işte iyice ustalaşmalısınız. Suikast görevlerinde savaşa meydan okuyun ve en iyi siz olun.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
93 kez indirildi