Screen Fun Animals

Screen Fun Animals

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiApp Planets
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Screen Fun Animals

Screen Fun Animals uygulaması sayesinde, en canlı hayvan görsellerinin cep telefon ekranlarını süslemelerine imkan tanınıyor. Mükemmel gerçeklikte hayvanlar ile mobil cihazlarının ekranlarını doldurmak isteyenler için vazgeçilmez bir uygulamadır. Uygulamada yapılması gereken tek şey, galeriden sevilen hayvanın seçilme işlemidir. Tek bir uygulama üzerinde binlerce hayvan toplanmış durumdadır.

Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen Android uyumlu Screen Fun Animals programı, oldukça eğlenceli içeriklere sahiptir. Ekrandaki hayvanların canlılıkları o kadar belirgindir ki, kişi nereye giderse gitsin telefonu değil, hayvanı alma hissine kapılıyor. Galeriden seçilen hayvan, diğer yan uygulamalar çalışıyor olsa bile daima aktif olarak görüntülenebiliyor. Sohbet ederken, oyun oynarken ya da internette gezinirken bile hayvan ekrandan kaybolmuyor.

Screen Fun Animals Uygulamanın Temel Özellikleri

Screen Fun Animals uygulaması, yüksek kaliteli grafikler içeriyor ve gerçekli bir hayvan hareketi sunuyor. Hayvanın büyüklüğü ve küçüklüğü kullanıcı tarafından ayarlanabiliyor. Ekrana yerleştirilen hayvanı kaldırmak isteyenler, bildirim çubuğunda yer alan ekran görüntüleri menüsünden, uygulamanın simgesine tıklayarak kaldırma işlemini gerçekleştirebiliyorlar.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
10 kez indirildi