Sayılarla Boya: Boyama Ücretsiz (Color by Number)

Sayılarla Boya: Boyama Ücretsiz (Color by Number)

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiFun Games For Free
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Sayılarla Boya: Boyama Ücretsiz (Color by Number)

Boyama yapmak meditasyona alternatif olarak görülen hem rahatlamayı sağlayan hem de kişinin sanatsal yönünü keşfetmesini sağlayan bireyin yaratıcı potansiyelini kullanmasını sağlayan bir aktivitedir. Modern zamanın koşuşturmacasından, stresinden uzaklaşabilmek için boyama yapmayı tercih edebilirsiniz. Çünkü boyamak yapmanın terapi gibi kaygıyı azaltıcı etkisi vardır. Color By Number de boya kalemi kullanmadan büyüleyici bir şekilde stres atmaya aracı olur.

Color By Number Uygulaması

Süper eğlenceli resimler arasında tercih yaparak sayıları takip ederek boyama yapmaya dayanan Color By Number oyunu ile boyama yapmak hem çok kolay hem eğlenceli hem de stres attırıcıdır. Boyamanın sonucunda ortaya çıkacak sonucu beklemek heyecan vericidir. Tüm yaşlar için uygun olmasıyla aile dostu olarak nitelendirebileceğimiz Color By Number mükemmel bir dinlenme etkinliğidir.

Instagram, Twitter veya Facebook Messenger’dan paylaşılabilen bu boyama uygulaması ile çocukların sayıları tanımaları kolaylaşıp motor becerileri gelişirken yetişkinlerin çizim becerileri gelişir. Bağımlılık yapan bu Android piksel bulmaca oyunu ile aynı zamanda parmak kasları da gelişiyor.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
30 kez indirildi