Satranç

Satranç

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiChess Prince
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Satranç

Satranç bir düşünce oyunudur. Günümüz de her oyunun olduğu gibi satrancın da android uygulamaları bulunmaktadır. Akıllı telefonlarla oyun oynama çağında yaşıyoruz. Satranç android sistemde cihaza indirilerek telefona karşı oynanır.

Android’de Satranç

Satranç oynamayı bilmiyorsanız ya da az biliyorsanız kendinizi geliştirmeniz mümkündür. Uygulamaların çoğu ücretsizdir. Bazılarının içerisinde uygulama içi satın alma opsiyonları yer almaktadır. Hem profesyonel, hem de amatör oyuncular için yapılmış uygulamalar bulunmaktadır. Acemi iseniz kendinizi geliştirmek için basit düzeyde ki satranç oyunlarını android uyumlu cihazlarınıza indirip oynanabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Örnekler vermek gerekirse;

Chees Free

Ücretsiz android satranç uygulamasıdır. Uygulamada bazı pro alımlar dışın da ücretli seçenek bulunmamaktadır. 12 bölümden oluşan ve rakiplerle oynanan bir uygulamadır.

Learn Chees

Satranç öğrenmek için değerlendirilebilecek ücretsiz bir Android uygulamadır. Satranç oynamak isteyen fakat nasıl öğrenebileceğini bilemeyen oyunculara hitap eden bir oyundur. Facebook, Messenger uygulaması aracılığıyla da kendi arkadaş çevreniz ile satranç oynayabilirsiniz. Yapılması gereken satranç oynamak istenilen kişinin sohbet penceresini açıp “@fbchess play” yazmaktır.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
28 kez indirildi