Saraha Mobil (Türkçe versiyon)

Saraha Mobil (Türkçe versiyon)

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiAndroDevStore
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi9 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Saraha Mobil (Türkçe versiyon)

Bulunulan konum üzerinden çevrenizde yer alan ve size yakın olan kişileri bulabileceğiniz Sahara Mobil uygulamasında birbirinden farklı işlevleri bir araya getirmek mümkün olur. Yakınınızda bulunan anonim kişileri bulabileceğiniz uygulamada birçok özellik bulunmaktadır.

Sahara Mobil Özellikleri

Uygulama içerisinde yer alan özelliklere bakıldığı zaman e-posta ve şifre girilmesine gerek duyulmayan, franchise şeklinde işlevselliği olan bir uygulama olarak ön plana çıkmaktadır. Sahara Mobil size yakınınızda bulunan kişilere ulaşabilme fırsatı tanır.

Sahara Mobil Avantajları

Uygulamanın kullanım avantajları arasında güçlü tarafları geliştirme, zayıf yönlere hitap etme ve yeni arkadaşlıklar kurarak dezavantajları ve avantajları gün yüzüne çıkarma gibi birçok etmen yer almaktadır.

Sahara Mobil İndirme

Sahara mobil uygulamasını internet sitelerinde yer alan .apk şeklinde ya da Google Play Store üzerinden indirerek cihazınıza kurmanız ve kullanmaya başlamanız mümkün olmaktadır.

Sahara Mobil Teknik Özellikleri

AndroDevStore firması tarafından sunulan bu uygulama Android 4.3 ve üzeri olan sistemlerde çalışmaktadır. 22 Aralık 2017 tarihinde son güncellemesi ile birlikte 1.1.54 sürümü olarak kullanıcılara sunulur.

 

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
1266 kez indirildi