Sandra Ev İşi Öğreniyor

Sandra Ev İşi Öğreniyor

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
Üreticibweb media
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Sandra Ev İşi Öğreniyor

Eğitici bir oyun olarak tasarlanan sandra ev işi öğreniyor oyunu ile çocuklarınız hem eğlenecek hem de eğlenirken öğrenecektir. Yeni heyecan ve yeteneklerini keşfetmeleri için harika bir oyundur. Bu oyunda çocuğunuz yemek yapmayı öğrenecek ve yemek yapmanın keyfine varacaktır. Yıkama becerisi kazanarak güzel vakit geçirebilecektir. Kek yapmak için gereken bütün malzemeler sahip olan sandra çocuğunuzla kek yaparak pişirebilecek, kıyafetleri çamaşır makinesinde yıkamayı öğrenecektir. Yıka ve pişirme oyunları arasında en eğlenceli ve güzel olan bir oyun türüdür.

Oyunda Pişirme özelliği

Oyunda iki çeşit özellik bulunmaktadır. Sandra ev işi öğreniyor oyunu ile gerçek malzemelerde kek yapabilirsiniz. Kek yapmak için gereken bütün malzemeleri sırasıyla karıştırmanız ve pişirmeniz yeterli. Daha sonra süsleyerek eğlenmeye devam edebilirsiniz. Pişirdiği keki süslemek çocuğunuza çok eğlenceli vakit geçirmesi için yardımcı olacaktır.

Oyunda Yıkama Özelliği

Oyun içerisinde çamaşır yıkama ile çocuğunuz becerilerini geliştirebilir. Çamaşır makinesine çamaşırları doldurup sabun tozu ekleyerek yıkama yapabilir ve yıkanan çamaşırları asıp kurutma işlemi yapabilir. Çamaşır yıkama ve kurutma işleri ile çocuğunuz ev işini daha iyi anlayacaktır.

Oyun İçin Ek Bilgiler

Oyunu telefonlarınızdan Andoid işletim sistemi 4.0 üzeri için indirebilirsiniz. Oyunu bweb media tarafından sunulmuştur. Çocuklar için uygun ve eğlencelidir. Sandra ev işi öğreniyor oyunu ile çocuklarınızın becerilerinin gelişmesi amaçlanmıştır. Çocuğunuz oyunu oynarken hem eğlenecek hem de öğrenecektir.

 

 

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
28 kez indirildi