Run pj Run Masks Dash

Run pj Run Masks Dash

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiBL985
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Run pj Run Masks Dash

Maskeli kahramanımız, oyunda hararetli geçen engellerle dolu bir yolculukta kıvrak ve manevralı hareketleri ile olabildiğince ilerlemeyi arz ediyor. Her yaşa hitap edebilecek seviyede muazzam bir oyun olan Masks Dash ile saatlerce Android telefonunuzun başından kalkamayacak ve oyunda eğlenceli saatler geçireceksiniz.

Muazzam Görüntü

Eğlencenin tadını çıkarırken, muazzam görüntü kalitesi ile de cezp edileceksiniz. Zira HD çizime sahip 3 boyutlu bir oyun olan Masks Dash altın topladığınız güzide anlarınızda görüntü kalitesi ile de keyfinizi ikiye katlayacak. Muhteşem tılsımlar toplarken, evreni fethetmek için, duraklamaksızın ilerlemeye devam edin.

Engellerle Donanmış Parkur

Birçok engelle karşılaştığınız oyunda, onlara karşı çıkmak için dikkatli ve hızlı olmalısınız. En hızlı olanın altınları kapacağı, birbirinden güzide tılsımları kimselere bırakmayacağı oyunda, en iyisi siz olun. Muhteşem bir oynanış kalitesine sahip olan Masks Dash ile nitelikli dakikalar geçirmeye hazır olun.

Kendi Deneyimini Yaşa

Kendi çizgi deneyiminizi yaşamaya başlayın. Özellikle minik çocukların severek oynayacağı Masks Dash ile adeta bir çizgi filmin içine giren çocuklar, harika zamanlar geçirme şansını yakalıyor. Çocukların saatlerini severek geçireceği ve keyifli bir dünyaya adım atacakları bu oyun ile çocukları eğlendirin.

Efsaneler Dünyası

Oyunun en sevimli yönlerinden birisi eğlenceli karakterlere sahip olması. Hemen oyunu indirin ve keyifli karakterler ile muazzam bir oyun dünyasını keşfedin. Masks Dash ile eğlenceli saatler sizinle.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...
27 kez indirildi