Run Doru Basliyor

Run Doru Basliyor

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiGAME NEW DAY
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Run Doru Başlıyor

Çocukların çok sevdiği çizgi film karakteri olan doru artık oyunları ile daha zevkli ve eğlenceli hale geliyor. Çocukların severek izlediği Run doru başlıyor harika bir oyun olarak karşımıza çıkıyor birbirinde heyecanlı maceralarını oyun oynayarak yaşayabileceğiniz güzel bir oyun. En iyi arkadaşı karatay ile maceraları ve problemleri hiç bitmiyor. Her zaman birlikte her problemi aşan arkadaşların maceralarına ortak olmanız bu oyun sayesinde mümkün hale gelmektedir. Sizinde desteğiniz ile her gün farklı bir macera yaşayacaksınız.

Oyun Özellikleri

Doru ve karatay ile oyun oynamanın heyecanını yaşayacağınız bu oyunda internet bağlantısına gerek kalmıyor. Oyunu indirdiğiniz takdirde internetsiz ortamda rahatça oynayabileceksiniz. Run doru başlıyor ile maceradan maceraya koçacak doru ve karatay ile problemleri aşabileceksiniz. Animasyon oyun güzel ve eğlenceli olarak çocuklarınız için güvenli tasarlanmıştır. Ses ve müzik efektleri çok kalitelidir. Yüksek kalite ve çözünürlüğe sahip oyun çocuklar için uygun ve eğlenceli bir oyundur.

Nasıl Oynanır?

Run doru başlıyor oyunu oynaması oldukça basittir. Tek yapmanız gereken engelleri aşmak, sudan kaçın ve en iyi puana ulaşmak için ekrana donunun ve atınızın atlamasını sağlayın. Ekrana dokunarak atınıza bütün engelleri aştırabilirsiniz.

Oyun Genel Bilgileri

Oyun Android sistem 3.0 ve üzeri için geçerlidir. Game New Day tarafından sunulmuştur. Çocuklar için uygun ve eğlenceli bir macera oyun türüdür.

 

 

 

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
21 kez indirildi