Redboy and Bluegirl in Light Temple Maze

Redboy and Bluegirl in Light Temple Maze

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
Üreticikiatutan teams
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Redboy and Bluegirl in Light Temple Maze

Bir bulmaca ve macera oyununa hazır olun. Kızıl oğlan ve mavi kız ile eşsiz ve benzersiz bir maceranın içine atılacaksınız. Bir yandan zekânın ön planda olduğu oyunda öte yandan macera faktörü de es geçilmemiş ve oyunseverlere şahane bir dünya sunulmuş. Kız arkadaşınızla keyifle oynayabileceğiniz bir oyun olan Temple Maze, çocuklar içinde zekâ geliştirici ve eğlendirici bir nitelikte. Kızıl oğlan ve mavi kızın aşkları, oyunda verecekleri savaşında habercisi. Zira bu büyük aşk, içinde bulunduğu çıkmazdan, zekâ ve maceranın bir arada olduğu bu harikulade oyunla çıkacak.

Takım Çalışmasına Hazır Olun

İki kişilik seçeneğe de sahip olan oyun, takım çalışması için birebir. Sevgilinizi veya arkadaşınızı alın ve muhteşem bir oyun deneyimine dalın. Özellikle çocukların severek oynadığı şahane oyun, yetişkin bireyler içinde vazgeçilmez bir hal alıyor. Bulmacayı çözmek için, zekânızı kullanın ve nesnelere hükmedin.

Oyunun Özellikleri

Mavi bir kız ve kırmızı bir oğlandan oluşan oyun, bulmaca ve macera içinde geçiyor. Sürekli güncellenecek olan haritalarla, keyfin ve eğlencenin kapılarını açan Temple Maze ile eğlencenin kapılarını aralayın.

Elmas ve Buz Toplayın

Muhteşem bir bulmacanın içinde olacağınız Temple Maze oyununda elmasları ve buzları toplayın ve bulmacaları çözmenin keyfine varın.

Zekâ Gösterisi

Birbirinden zorlu ve eğlenceli bulmacaları çözeceğiniz oyunda, zekânızla gösteri yapma şansına hazır olun. Eğlence ve macera sizi bekliyor.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
22 kez indirildi