Psiphon

Psiphon

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiPsiphon Inc.
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

 

Psiphon

Psiphon, Android işlemcili cihazlar için geliştirilmiş bir VPN uygulamasıdır. Bu uygulama ile tüm yasaklı sitelere veya Türkiye üzerinden erişimi kısıtlanmış olan tüm uygulamalara kolayca erişim sağlanabilmektedir. Pisiphon VPN uygulaması içerisinde bulunan tarayıcıyı kullanmak ya da tercihe göre kullanılan tüm cihazın Psiphon ile tünellemek mümkündür.

Psiphon Nasıl Kullanılır?

Psiphon uygulaması, herhangi bir üyelik gerektirmeden doğrudan kullanılmaya hazır bir şekilde piyasaya sürülmüştür. Uygulama başlatıldığında, tüm cihazın VPN ile korumu altına alınabildiği gibi, sadece Psiphon’un tarayıcısı için de VPN özelliği aktif edilebilmektedir. Uygulama tamamen ücretsiz olup, emsali olan uygulamaların tersine VPN kullanımlarında hiç bir limit barındırmamaktadır. Bu sayede erişimi kısıtlı olunan sitelerden, istenildiği kadar veri indirmek, gezinmek mümkün olmaktadır.

Psiphon Durduruldu Hatası Nasıl Düzeltilir?

Psiphon çalışmayı durdurduğunda, telefonun ya da uygulamanın kullanıldığı herhangi bir cihazın ayarlar kısmından uygulamalar veya tüm uygulamalar kısmından giriş yapılarak, açılan listede Psiphon uygulamasını bulunur. Ardından tüm ön bellek verilerini silerek Psiphon uygulaması yeniden başlatılarak, bu soruna çözüm sağlanır.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
26 kez indirildi