Pou

Pou

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiZakeh
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Pou

Cep telefonu ve tablet gibi cihazların vazgeçilmez oyunlarından biri olan Pou, Android ve iOS işletim sistemlerinde çalışan harika bir evcil hayvan oyunudur. Bu küçük, yuvarlak ve sevimli evcil hayvanınız eğlenceli içerikleri ile sizin sürekli ilginizi bekliyor olacak. Bir dönemin vazgeçilmezi olan sanal bebeklerin yerini artık Pou alıyor.

Pou’nun İhtiyaçları

Pou’nun tüm ihtiyaçlarını karşılamak, bakımını yapmak ve eğlence seviyesini arttırmak için onunla vakit geçirmeniz gerekli. Pou sizin ilginiz ile alakalı olarak büyür ve güzelleşir fakat bakımlarının zamanında yapılmaması ve ilgisiz kalması ölme ihtimalini yükseltir. Onun çeşitli yiyecekler ile doyurmak, temizliğini sağlamak, uykusunu tam almasına yardımcı olmak sizin önde gelen görevlerinizdendir.

Pou İle Eğlence

Bu sevimli oyun arkadaşınızla çeşitli top ve bulmaca oyunları oynayabilirsiniz. Oyun oynadıkça hem onun eğlenmesine katkıda bulunacak hem de kazanılan para puanlar ile çeşitli eşyalar alabileceksiniz. Puanlar ile Pou tipini değiştirebilir ve ona birbirinden farklı renk seçenekleri ile dolu kıyafetler alabilirsiniz. Unutmayın onun aç kalmaması için de para kazanmaya ihtiyacınız bulunmaktadır.

 

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
22 kez indirildi