Polar Bear Simulator

Polar Bear Simulator

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiYamtar Games
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Polar Bear Simulator

Simülatör oyunu android 2.3 ve üzeri için uygundur. Oyun Gluten Free Games tarafından sunulmuştur. Orta düzeyde şiddet içerir, tamamen ücretsizdir. Oyunda vahşi ve cesur ayı ile soğuk ortamda hayatta kalmaya çalışacaksınız.

Birçok yırtıcı hayvanın bulunduğu ortamda kurt, tilki, katil balina gibi yırtıcılara karşı hayatta kalma mücadelesi vereceksiniz. Polar bear Simulator gerçekçi simulator oyunu ile gerçek bir aile kurabilir, renginizi değiştirebilir, görünmez olabilirsiniz. Tarih öncesinden kalma okyanus ve yırtıcı hayvanlara karşı suyun altında mücadele vererek aileniz için yaşam savaşını kazanmalısınız.

Oyun Özellikleri

Tehlikeli ve yırtıcı küçük hayvanları yiyerek görevleri tamamlayın ve büyük deneyimler kazanın, bu şekilde deneyimler kazanabilirsiniz. Gerçekçi fırtınalar, yağmur , kar ve gök patlamaları oyundaki işinizi çok zor hale getirecek.

Oyunda isteğe bağlı olarak kan efektleri bulunuyor. Çocuklarınız için bu efekti kullanmayabilirsiniz. Yerel yaban hayatı ve yaşam kılavuzu hakkında daha fazla bilgi edinmek için oyunu yükleyebilirsiniz. Oyun içinde tropikal yağmur ormanları ile farklı bir ortam yakalayabilirsiniz.

 

 

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
11 kez indirildi