Pokemon Go

Pokemon Go

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiPokéGaming
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Pokemon Go

Pokemon go pokemon oyunları içinde en kaliteli oyundur. Oyun telefonla kolaylıkla oynanabilen zevkli ve oynayanlara bağımlılık yapabilen bir oyundur.

Pokemon Go Özellikleri

Pokemon go hayranları birçok uygulama üzerinden pokemon go oyununu cihazlara indirerek oyunun zevkini çıkarabilir. Çok iyi tasarlanmış olan oyunu oynayan hiç kimse oyuna bir bahane bulamıyor. Bu mükemmel oyun gerçek pokemon çizgi filminden uyarlanarak yapılmıştır. Oyunda kişiler pokemon eğiticilik görevindedir ve kendilerine yeni pokemonlar bulmak için rakip pokemon eğiticileri ile mücadeleye girer. Bazen onlarla arkadaş olurlar bazen ise karşılıklı savaş yaparlar. Bu savaşlar pokemonlar aracılığı ile yapılır. Pokemon sahipleri oyunda pokemonlarını eğitme ve geliştirme seçeneklerine sahiptir.

Pokemon go oyununda yakalanmayı bekleyen sayısız pokemon bulunuyor. İnsanlar müzelerde sanat galerilerinde ve tarihi alanlarda pokestop’ları ziyaret ederek oyun ile ilgili yeni nesneler kazanabilir, yeni poketopları satın alabilir. Pokemon eğiticileri rakip pokemon eğiticileri ile savaşa başlamadan önce istediği kadar poketopu ve değişik cinslerdeki pokemonları satın alabilir. Oyunda birçok pokemon türü bulunur. Bu türler arasında su, elektrik ve ateş türü pokemonlar bulunuyor.

 

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
26 kez indirildi