PJ Masks: Time To Be A Hero

PJ Masks: Time To Be A Hero

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiEntertainment One
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

PJ Masks: Time To Be A Hero

PJ Maskelere sahip kahramanların size ihtiyacı var! Bir kahramanı seçerek ve favori olan PJ Maskeler arasında karakter bir tercih yaparak oyuna girmenin tam zamanı. En sevdiğiniz karakter maskesini seçin ve Catboy, Owlette veya Gekko olarak kendinizi oyun içerisinde bir macerada bulun.

PJ Masks: Time To Be A Hero Nasıl Oynanır

Oyunu oynayabilmek adına Android işletim sistemi yüklü olan bir cihaza ihtiyacınız vardır. Oyunu Google Play Store üzerinden indirdikten sonra kurulumu için cihazınızda tekrar açmanız ve kurulum işleminin tamamlanmasını beklemeniz gerekir. Ardından oyna girebilirsiniz.

PJ Masks: Time To Be A Hero Özellikleri

Artırılmış gerçeklik oyunu kilidi ve kendi ortamında olan karakterleri görebilme, Catboy, Owlette ve Gekko tarafından seçilerek bir PJ Maskeler karakteri ile kendi fotoğrafını çekebilme, PJ maskelere ek olan karakter maskeleri kilidini açma ve Romeo, Luna Kız ve Gece Ninja gibi karakterleri görme gibi birçok özellik oyun içerisinde yer alır.

PJ Masks: Time To Be A Hero Tavsiyeleri

Ebeveyn rehberliği dâhilinde kamera kullanımı sağlanarak ve güvenli olan bir ortam içerisinde oyun oynanırken ilk kuruluma yardımcı olunması tavsiye edilir. Bu oyun küçük çocuklarda ebeveyn kontrolünde oynanmalıdır.

PJ Masks: Time To Be A Hero Teknik Özellikleri

Android cihazlarda 4.1 ve üzeri sürümlerde geçerli olan bir oyundur. Entertainment One firması tarafından sağlanmakta olan bu oyun seçeneği en son 28 Kasım 2017 tarihinde güncellenmiş olup, oyunun güncel sürümü ise 1.1.1 şeklindedir.

 

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
26 kez indirildi