Parking Escape

Parking Escape

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiAppLife
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Parking Escape

Android işletim sistemli akıllı cihazlarda oynanmak üzere tasarlanmış bir strateji oyunu olan Parking Escape, Alexander Lebedev üretimi bir oyundur. Sistem, oyunculara bir araç seçimi yapma olanağı sağlayarak bu aracın belirlenen alanlara park edilebilmesine ve bu sayede de puan kazanılmasına olanak sağlar.

İngilizce dil seçeneği ile üretilmiş olan oyun, 4 yaş ve üzeri oyuncular için uygun olarak değerlendirilmiş. İlk aşamalarda kolay bir deneyim ile başlanılan oyun, etaplar geçildikçe daha zor ve daha karmaşık bir hal alarak oyuncuları heyecanlı ve bir uğraş gerektiren oyun deneyiminin içine dahil ediyor.

6 Zorlu Etap

Bünyesinde 6 etap bulunduran Parking Escape, bu etapları Türkçe olarak Kolay, Normal, Zor, Süper, Özel ve Çok İyi olarak adlandırmış. Etaplar kendi içerisinde farklı zorluklarda bulunan alanlarda yarışma ve sonrasında ise bu etapların başarı ile tamamlanmasının ardından bir üst etaba geçme prensibi ile hazırlanmış.

Dikkat çekici görselleri, oyun kalitesi ve stratejik bir oyun olma sebebi ile zekaya olan olumlu etkileri ile tercih edebileceğiniz Parking Escape, Android Markette ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
16 kez indirildi