Örgülü Saç Stilleri Salon

Örgülü Saç Stilleri Salon

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
Üreticilemonbab
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Örgülü Saç Stilleri Salon

Her genç kız, saçları için en mükemmel olanı tercih eder. Stilini en güzel şekilde yansıtmayı tercih eder. Şıklık konusunda yarış söz konusudur. Örgü saç stilleri salonu kızların en büyük kurtarıcı olmuştur. Kızlar için çeşitli saç stillerine sahip bu uygulamada, kararsız kalındığı durumda tercihinize en büyük yardımcınızdır. Yaşları kaç olursa olsun her genç kızın kesinlikle denemesi gereken, en üst seviyede beğeniye ulaşmış bu uygulama trendler arasına girmeyi başarmıştır.

Şıklık Yarışı

Sizlere en şık saç modellerinden bahsedilen ve uygulamanız için katkı sağlayacaktır. Bu sayede en şık partilere katılabilir, tüm dikkati üzerinize çekebilirsiniz. Siz güzelliğinden asla ödün vermeyen genç kızlar, işte aradığınız en mükemmel örgü modelleri.

Örgün Modelleri

İlk stilimiz, bir tarafı kulak arkasına sıkıştırılmış ve uzun dışa bükülmüş kıvırcıktır. Sonrakinde ise bazı kızların sorunu olan uzun saçaklardan hatta uçlarını katlamaya çalışılmış saçlar hakkında tüyolar edineceksiniz. Biraz dağınık topuz her kızı çekici gösterir. Tek kısmı uzun ve maşa ile oluşturulmuş kıvırcıklar için tek taraflı saçaklar hoş görünüm katar.

Makyaj

Makyaj, bu oyunda en eğitici ve doğru ipuçları veren yararlı olacak uygulamadır. Giyinme il alakalı olan makyajınız, sizin tamamlayıcı parçanızdır. Eğer buluşmaya gidilecekse, yandan örgüler hatta dağınık içimde bitirilmesi tavsiye edilir. Bu size zarafet katacaktır. Ancak daha kaba ve gür bir görüntü için, orta uzun saçlarınızı dalgalandırma yapmak durumunda kalacaksınız. En güzel saç biçimi dramatik yan bırakılmış gevşek kıvrımlı yan örgülüdür. Moda ve en iyi saç stili oyunlarındandır, güzel olan kızlarınıza güzellik katması için ücretsiz kullanıma sunulmaktadır.

 

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
20 kez indirildi