Online Soccer Manager (OSM)

Online Soccer Manager (OSM)

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiGamebasics BV
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi9 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Online Soccer Manager (OSM)

Futbol ligleri içerisinde oyuncunun favori takımının teknik direktörü olarak yer aldığı Online Soccer Manager oyunu 10 milyondan fazla indirilerek bu alanda en çok indirilen ve oynanan oyun özelliğini taşımaktadır.

Online Soccer Manager (OSM) Özellikleri

Oyun içerisinde yer alan özellikler içerisinde arkadaşlarla aynı lig içerisinde yarışma, bedava oynayabilme, dünya çapındaki 5 milyon oyuncu ile iletişim kurabilme gibi birçok özellik bulunmaktadır.

Online Soccer Manager (OSM) Yenilikleri

Oyuna eklenen yeni özellikler arasında dizaynın geliştirilmesi, resmi lisanslı olan büyük futbol kulüpleri, iş kulübü ve özel teklifler, eski sisteme göre arkadaşlarla daha kolay oyun oynayabilme gibi sistemler yer almaktadır.

Online Soccer Manager (OSM) Nasıl Oynanır

Oyunu oynayabilmek için Android işletim sistemine sahip olan bir akıllı telefona ve Google Play Store üzerinden oyunun indirilmesine gerek duyulur. Oyun aynı zamanda internet siteleri üzerinden .apk uzantısı olarak da indirilebilir.

Online Soccer Manager (OSM) Teknik Özellikleri

Gamebasics BV şirketi tarafından sunulan oyun Android 4.1 ve üzeri olan sürümler için geçerlidir. 13 Aralık 2017 tarihinde güncellenmiş olan oyunun oyun içi öğe satın alma maliyetleri ise 3,69-354,99 TL arasında değişmektedir.

 

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
153 kez indirildi