Okul ve Mahalle. Haritası MCPE için

Okul ve Mahalle. Haritası MCPE için

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
Üreticishaokingling
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Okul ve Mahalle Haritası MCPE için

Minecraft oyunları zaman içerisinde güncelenen yapısıyla kullanıcılarını eğlendirmeye devam ediyor. Oyunlara gelen yeni özellikler sayesinde oyuncular çok daha farklı bölüm ve yeni alanlar keşfedebiliyor.1 kasım 2017’de güncellenen android oyunları arasında yerini alan okul ve mahalle haritası mcpe için oyunu ile yeni ve şaşırtıcı haritasıyla okul ve evlerin olduğu değişik bir mekana eşlik edeceksiniz.

Yep Yeni Alanlar Keşfedin!

Gelişmiş bahçeler, çimler, son derece kullanışlı ve muhteşem evlerden oluşan bu oyunu oynarken bambaşka alanlar tanıyacaksınız. Oyunda tüm evler birbirinden farklı olarak düzenlenmiştir. Güncellenen yapısıyla okul ve mahalle haritası mcpe için oyunu sizleri bekliyor.

Kaliteli Grafik

Özellikle evlerin ve çimlerin grafiği oldukça güzel ve başarılı tasarlanmış. Sizde ücretsiz olarak bu oyunu indirerek boş zamanlarınızda eğlenebilirsiniz.

Oyunda Havuz Ve Bahçeler

Bu oyunda tespit edebileceğiniz yüzme havuzları ve arka bahçeler de bulunuyor. Bunun dışında rahatlama alanları ve daha başka birçok şey bulabilirsiniz.

Alışılmadık Mahalle Yapısına Arkadaşlarınızla Tanık Olun!

Bu oyunu ister tek başınıza veya arkadaşlarınızla beraber oynayabilirsiniz. Bu yüzden okul ve mahalle haritası mcpe için oyunu sizin ve arkadaşlarınız için farklı bir tecrübe ve yepyeni bir heyecan olabilir. Sizlerde internetten ücretsiz olarak bu oyunu cep telefonlarınıza indirebilirsiniz. Ancak bu harita ile oynamak için Mincecraft Pocket Edition uygulamasının telefonunuzda yüklü olması gerekiyor.

 

 

 

 

 

 

 

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
30 kez indirildi