MİT gizli ajan kaçış hikayesi 2

MİT gizli ajan kaçış hikayesi 2

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihaza göre değişir
ÜreticiTag Action Games
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi7 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz

Mit Gizli Ajan Kaçış Hikayesi 2

Oyun Android uygulamaya ait olup tam bir aksiyon içermektedir. Bol aksiyon ve kaçış sahneleri ile nefes kesen mit gizli ajan kaçış hikayesi 2 oyununda heyecan hiç bitmiyor. Dünyanın en korunaklı hapishanelerinden biri olarak gösterilen ve kaçışın neredeyse imkansız olduğu Alcatraz ceza evinden kaçmak için kıyasıya bir mücadele sizleri bekliyor. Oyun içinde 3 boyutlu olarak görsel bir şölen sizleri bekliyor.

Oyun Hakkında Genel Bilgi

Oyunu google play adresinden indirmeniz mümkün. Şiddet içeren sahneleri bulunduğundan indirirken yaş seviyesine dikkat edilmesi gerekir. Tag Action Games tarafından sunulan mit gizli ajan kaçış hikayesi 2 2.3 sürüm gerektirmektedir.

Oyunun Amacı

Oyunun genel amacı güvenlik seviyesi üt düzeyde olan hapishaneden kaçarak tekrar devletine hizmet etmeyi amaçlayan bir ajanın hikayesi anlatılıyor. Mit gizli ajan kaçış hikayesi 2 3 boyutlu bir hapishane ortamında hayatta kalma mücadelesi. Düşman askerleri ve ordusu sizin ajan olduğunuzu bilmiyor ve öğrenirlerse her şey çok daha kötü olabilir. Sizde esir alınan diğer insanlar gibi normal sıradan birisiniz ve amacınız oradan kaçmak

 

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
302 kez indirildi